Курси для дітей

Володіння англійською стало необхідною навичкою для людей в усьому світі. Володіти базовими знаннями, вільно розмовляти, писати і читати цією мовою найлегше, якщо приступити до навчання з дитинства. Сьогодні англійська викладають в більшості шкіл, але отримати дійсно глибокі знання можна не у всіх освітніх установах, і в цьому випадку додаткові курси англійської мови для дітей просто незамінні.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина освоював мову з легкістю і цікавістю, не відчував проблем з його вивченням в школі і подальшим надходженням в профільні вузи, запишіть його в мовний центр.

Набір дітей на курси англійської мови здійснюється з трьох років. Це кращий вік для того, щоб дитина з легкістю і цікавістю почав освоювати іноземну мову. Навчання проходить в міні-групах до 5 чоловік, де викладач приділяє належну увагу кожній дитині.
залишити заявку на навчання

АНГЛІЙСЬКА МОВА НА ПАЛЬЦЯХ

Ігрова форма занять – діти найбільше люблять грати, тому процес навчання побудований в ігровій формі. Завдяки захоплюючим і цікавим вправам, рольових ігор, перегляду англійських мультфільмів і дитячих програм дитина легко сприймає і засвоює інформацію.

Спеціальна програма для кожної вікової групи – всі навчальні посібники, аудіо- та відеоматеріали, які ми використовуємо, розроблені спеціально для певного віку.

Навчання проводять викладачі з педагогічним і лінгвістичною освітою і, найголовніше, з великим досвідом роботи з дітьми. Під їх керівництвом дитина отримає необхідні навички спілкування, розвине і зміцнить пам’ять і розширить свій кругозір.

Завдяки ретельно пророблений програмі і спеціальним вправам діти вивчають мову граючись, швидко і дійсно легко.

Курси англійської мови для дітей різного віку

діти від 3 до 7 років – вивчення алфавіту, цифр, складання базового словникового запасу, формування навичок живого спілкування англійською в ігровій формі;

діти від 8 років і старше – освоєння і закріплення правил англійської граматики, тренування розмовної мови, розширення словникового запасу і поглиблення знань англійської до рівня, необхідного для поїздки за кордон, підготовки до іспитів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *