Курси для підлітків

Навчити підлітка правильно говорити по-англійськи складніше, ніж маленької дитини. Особливо якщо він ніколи не прагнув знати іноземну мову і не докладав зусиль в навчанні.

У віці 12-16 років у школярів, як правило, безліч інтересів і захоплень, і в цьому списку вивчення мови знаходиться не на першому місці. Однак якщо пробудити інтерес і мотивацію до навчання, то результати не змусять себе довго чекати.

Наприклад, в англійському розмовному клубі для підлітків, де тон задає носій мови, досвідчений педагог з англомовної країни, освоєння правил мови відбувається природним чином, без будь-яких зусиль. Підлітки, рівень підготовки яких на порядок нижче, ніж у однолітків, не відчувають комплексів під час уроків і ефективно засвоюють матеріал, непомітно для себе усуваючи прогалини в знаннях.

Сучасний освітній процес передбачає постійну взаємодію педагога і учня. У клубі англійської мови на індивідуальних заняттях з хлопцями спілкується досвідчений педагог-носій мови, створюючи атмосферу невимушеності і взаємного інтересу.

Головна мета, яку ставить педагог при навчанні мови, – навчити розмовляти англійською так само вільно, як російською, без акценту і без утруднення в підборі фраз.

У тих, хто займався в англійському клубі для підлітків, практично відсутній типовий слов’янський акцент, а також сформований багатий словниковий запас, що дозволяє вести невимушене спілкування з людьми, для яких іноземна мова є рідною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *