Навчання дітей 3-5 років

Переваги раннього навчання дітей 3-5 років

Цей вік – найсприятливіший для початку вивчення іноземної мови. Діти дошкільного віку освоюють його інтуїтивно, без пояснення правил і заучування слів. Крім того, в 3 роки діти легко імітують іноземне вимова завдяки гнучкості лицьових м’язів.

Англійська для маленьких дітей – це більше цікава гра, під час якої вони вчаться розуміти і говорити іноземною мовою. Незважаючи на те, що починати вивчення можна з будь-якого віку, англійська для дітей 3 років легше створює необхідну лінгвістичну базу, тому що дошкільнятам в основному не потрібно заучувати слова і правила, все відбувається інтуїтивно. Такий підхід дуже допоможе дитині потім, коли він продовжить вивчення мови вже в початковій школі.

Як отримати максимум від навчання в цьому віці?

Скористатися можливостями сприятливого періоду, в 3 або 4 роки, в повній мірі можна тільки організувавши дитині природне середовище для освоєння мови. Формальне навчання англійській з російськомовним викладачі дає мінімальний ефект, тому англійська мова для дітей не повинен подаватись формально.

Як проходять заняття курсів англійської для дітей 3-5 років?

Вивчення мови відбувається природним шляхом через ігри, пісні, малювання і ліплення, читання і комунікацію з викладачами-носіями. Англійська для дітей 4 років викладається в ігровій формі, точно так же викладається англійська для дітей 5 років. Основний принцип побудови занять: постійна зміна діяльності, щоб дітям в 5 років і більше молодшим було весело і цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *