Дитину важливо не змушувати, а мотивувати вчити англійську

Ні для кого не секрет, що найкраще іноземні мови засвоюються в дитинстві. Дитина миттєво запам’ятовує нові слова, вирази, легко долає навіть найскладніші правила граматики, опановує правильною вимовою. Завдання батьків полягає в тому, щоб м’яко і ненав’язливо підштовхнути дитину до освоєння нової мови. Напір і жорстке зовнішнє вплив може призвести до повного небажання вчитися і осягати нове.
У різному віці використовуйте нові методи мотивації

У питаннях мотивації дитини краще використовувати не термін “мотив”, а слово “інтерес”. Малюкові повинно бути цікаво освоювати іноземну мову. Якщо батькам або педагогам вдається зацікавити дитину, можна вважати, що база в вивченні мови закладена. Пристрасті і захоплення у дітей різних вікових груп відрізняються. Дошкільнята люблять мультфільми та казкових персонажів, їм буде цікаво дізнатися, про що говорять милі мультяшні герої чужою мовою. Старшокласників ж зацікавить можливість зрозуміти сенс пісень улюбленої іноземної групи або можливість знайти друзів по листуванню за кордоном
.
Постановка цілей для дитини в процесі вивчення мови

Для того щоб дитина не зупинився на півдорозі, дуже важливо допомогти маленькій людині виділити для себе основні цілі, визначити чого він хоче досягти в кінцевому результаті. Для багатьох це може бути можливість навчання або стажування за кордоном, відпочинок в іноземній літньому таборі. Хтось мріє пов’язати свою майбутню професію з поїздками і подорожами, в яких знання англійської буде необхідним. А кому-то просто хочеться бути відмінником, і закінчити школу із золотою медаллю. Маючи мрію, малюк сам буде прагнути до її досягнення, а завданням мами і тата буде тільки підтримка в цьому процесі. Батьки, знаючи характер і схильності своєї дитини, повинні допомогти йому виділити ту задачу, яка буде актуальна саме для нього.

Різноманітність навчальних програм

Вчити англійську мову з дитиною можна різними способами, використовуючи новітні теорії і програми навчання. Вивчати англійську мову для дітей за допомогою відео стало дуже популярно останнім часом. Малюк бачить перед собою картинку і інтуїтивно розуміє, про що мова, незнайомі слова викликають асоціації з пропонованим зображенням і легко запам’ятовуються. Не виходячи з дому ваша дитина може з задоволенням вивчати іноземну мову по невластивому саме йому методу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *