Англійська в повсякденному житті. Переведи кожен свій крок

Багато хто вважає, що заговорити англійською можна тільки тоді, коли повністю пройдеш курс, але це не так. Не важливо, який метод навчання ви використовуєте, практикуватися говорити важливо з першого дня навчання, використовуючи для цього кожну можливість. Прикладом для вас можуть бути діти-білінгви, батьки яких розмовляють різними мовами. Дитина росте і одночасно вчиться говорити на двох мовах. Для цього йому не потрібно вчити спочатку одну мову, а потім використовувати його для вивчення іншого.
Потрібні слова завжди навколо вас

Кожне вивчене слово потрібно тут же застосовувати в своїй промові. Це означає, що необхідно складати пропозиції з цим словом. Пропозиції повинні бути і ствердними і негативними, добре, якщо ви знаєте різні типи питань, їх теж необхідно постійно повторювати. Подібні вправи можуть здатися нудними і монотонними, але вони дозволяють добре запам’ятати лексику, а заодно довести до автоматизму велика кількість граматичних конструкцій. В першу чергу потрібно вчити ті слова, які стануть в нагоді вам, з урахуванням ваших інтересів, сфери діяльності і цілі вивчення англійської. Наприклад, для загальної англійської першої лексикою можуть послужити назви предметів меблів, речей домашнього вжитку, частин тіла і явищ природи. Просто називайте англійськими словами все, що берете в руки.
Монологи і діалоги англійською

Трохи пізніше, коли ваш рівень англійської піде вгору, ви зможете складати невеличкі тексти. Можете промовляти їх вголос, і таким чином тренувати ще і вимову. Або, якщо ситуація не дозволяє, можете думати англійською, описувати те, що відбувається навколо. Важливо практикувати діалогічну мова, так як це прекрасна можливість перевірити себе і те, наскільки ви засвоїли матеріал і здатні застосовувати свої знання на практиці. Добре практикувати діалоги і листування з носіями мови, це дозволить вам мимоволі вчитися новому, шукати способи пояснити нові поняття, освоювати нові граматичні конструкції для того, щоб донести свою думку до співрозмовника.

Важливо в цьому методі вивчення англійської приділяти увагу кожній деталі. Адже з таких дрібниць і будується розмовну мову, а проблема більшості учнів в тому і полягає, що вони вчать тільки основні поняття. Не чекайте довго моменту, коли ви почнете спілкуватися з носіями, мова не може існувати окремо від спілкування, пробуйте листуватися з носіями мови, телефонувати в Skype або ходити в англійські розмовні клуби. Ви побачите, що хід бесіди сам вам підказує, яку лексику і граматику вам варто підучити, а де ви сильні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *