10 причин, чому англійська важливо знати кожному

Вивчення англійської мови, як і будь-якого іншого має свої складності. Часом, кожен з нас задається питанням: навіщо взагалі потрібно знати іноземну мову?

Причина 1. Розширюємо коло спілкування

Всім відомо, що англійська широко поширений у всьому світі, тому, знаючи цю мову, ви зможете спокійно спілкуватися з людьми з різних країн. Це дозволить вам заводити корисні знайомства, розмовляти і листуватися з іноземними друзями, дізнаватися багато нової та цікавої інформації. Зауважте, для цього вам не обов’язково їздити в закордонні подорожі, на допомогу вам прийдуть можливості інтернету та курси в англійській школі.

Причина 2. Кар’єрний ріст

Погодьтеся, сьогодні на ринку праці достатньо висока конкуренція. Тому людина, в резюме якого відзначено володіння іноземною мовою, в більшості випадків викличе інтерес потенційного роботодавця. Якщо ж ви давно знайшли собі підходящу роботу, то знання англійської допоможе просуватися вгору по кар’єрних сходах. А в тому випадку, коли ваша робота пов’язана з бізнесом, то варто пам’ятати, що міжнародне ділове спілкування засноване саме на англійській мові.

Причина 3. Тренуємо пам’ять

Кращим способом тренування пам’яті є заучування нових слів, фраз і правил. Згодом ви самі будете дивуватися, як легко вам вдається запам’ятовувати великі обсяги інформації.

Причина 4. У відпустку без проблем

Під час подорожей за кордоном, ви зможете вирішувати будь-які проблеми, наприклад, пов’язані з розміщенням в номері, екскурсіями і т.д. Ви не будете повністю залежати від російськомовних гідів. Знання англійської додасть вам впевненості і відкриє нові можливості.

Причина 5. Музика зі смислом

Погодьтеся, вам адже набагато приємніше слухати пісні улюблених виконавців, коли ви розумієте, про що вони співають.

Причина 6. Фільми без перекладу

Ви запросто зможете дивитися без перекладу і субтитрів англомовні фільми. До того ж, це допоможе вам вдосконалити свою вимову. А, якщо у вас є діти, то вони зможуть закріплювати свою англійську, переглядаючи мультфільми.

Причина 7. Книги на мові Шекспіра

Ви зможете відкрити для себе чарівний світ англомовної літератури. Читання мовою оригіналу значно відрізняється від читання перекладів, або адаптованої літератури. Ви зможете познайомитися з фразеологізмами, виразами, властивими виключно англійської мови.

Причина 8. Самоосвіта

Вивчення англійської дозволить вам підвищити свій освітній рівень. А, освоївши його на достатньому рівні, ви зможете читати спеціалізовану англомовну літературу, адже далеко не всі якісні навчальні посібники мають переклад.

Причина 9. Додатковий заробіток

Знаючи англійську мову, ви ніколи не залишитеся без грошових коштів: ви зможете робити переклади, писати на замовлення реферати, статті. Ви зможете вести уроки для дітей та дорослих, допомагаючи їм опанувати англійську.

Причина 10. Культурна збагачення

Поглиблене освоєння мови має на увазі під собою не тільки вивчення нових фраз, але і знайомство з традиціями, менталітетом і культурою носіїв мови.

І це далеко не всі причини, за якими важливо вивчити мову. Як бачите, знання англійської мови принесе вам масу користі, якщо ви розумієте, як ці знання правильно застосувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *