Англійські мультфільми. Чи можуть вони допомогти вивчити мову?

Всім батькам хочеться бачити свою дитину успішним і благополучним людиною в майбутньому. Дорослі намагаються всебічно розвивати малюка: водять в спортивні секції, театральні студії, творчі гуртки, музичні школи, займаються англійською мовою. Ефект від таких занять може бути тільки в одному випадку – коли дитині ці заняття подобаються. Так ось, для успішного вивчення англійської, дітям корисно дивитися мультфільми, які вони так люблять, і є лише одна умова: мультфільми повинні бути англійською мовою.

Чому корисно включати ще й навчальні мультфільми?

Ви поставили собі за мету: вчити своє дитину англійської мови з самого раннього віку. Так ось, як раз англійські мультфільми відмінно допоможуть вам в цій справі, оскільки вони відмінно занурюють дитини в мовне середовище.

Наші методисти спеціально відібрали кращі мультфільми англійською, батьки наших учнів можуть отримати рекомендації про те, які матеріали використовувати на самостійних заняттях. Якщо ж ви вже переглянули всі серії незліченних мультсеріалів, ми дамо вам кілька порад, як вибрати відповідні для занять мультики.

В даний час легко дістати мультфільми гарної якості, ніхто більше не переписує мультики з касети на касету, і одноголосний переклад пішов в минуле. Проте, перш, ніж включити мультик дитині, переконайтеся в його якості. Мова повинна бути чіткою, без сторонніх шумів, слова повинні вимовлятися правильно. Це дуже важливо, оскільки малюкові буде важко розібрати окремі слова, якщо запис низької якості. Він може відкладати в своїй пам’яті неіснуючі слова, які йому почулися. Не залишайте без уваги і зображення, воно повинно бути без спотворень. На початковому етапі вивчення англійської ваш малюк буде черпати інформацію саме з того, що побачить на екрані.

Англійські мультфільми діляться на кілька категорій: звичайна британська мультиплікаційна картина без перекладу або ж спеціальний навчальний мультфільм. Як правило, навчальні мультфільми супроводжуються субтитрами (текст внизу екрану, який дублює сказане героями фільму). При цьому, субтитри можуть бути російськими або англійськими. Знайти такі мультфільми в інтернеті не складе ніяких труднощів.


З якого віку можна включати дитині мультфільми англійською

Малюки починають проявляти інтерес до мультфільмів приблизно до року, так от це найкращий час для того, щоб почати показувати малюкові мультфільми англійською. Піврічна крихітка ще не здатна досить концентрувати свою увагу на картинці, малюк швидко втомлюється. У такому віці більш ефективним і корисним буде читання дитині казок англійською.


Як вивчати англійську за допомогою мультфільмів

Запам’ятайте, мультфільми не повинні бути основним джерелом знань вашої дитини. Якщо ви вирішили, що малюк буде вивчати англійську з раннього віку, зробіть цей процес захоплюючим і різноманітним, а перегляд англійських мультфільмів нехай буде невід’ємною, але не основною частиною занять англійською.

«Чим більше дитина дивиться мультфільми, тим більше слів дізнається і запам’ятає» – це неправильне твердження. Діти різного віку мають різні здібності. Діти 10-12 років здатні продуктивно займатися без перерви протягом 40-60 хвилин, в той час як 2-х річний малюк швидко втомлюється від одного і того ж виду діяльності, і через 15 хвилин вже перестає сприймати інформацію.

Що стосується мультфільмів, щоб перегляд мультфільмів англійською ніс користь, включати їх важливо дозовано, чергуючи з іграми та іншими заняттями. Крім того, корисно показувати малюкові різні мультфільми: чергуйте навчальні (наприклад, вчимо кольору або цифри англійською) з художніми мультфільмами англійською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *