Англійська у формі ігор, завдань і тестів.

Будь-якою справою займатися легко і приємно, якщо воно тобі цікаво. Ну а якщо ні? Тоді потрібно знайти цей інтерес, організувати процес таким чином, щоб отримувати від нього задоволення. Цей принцип особливо важливий і при вивченні мови, для того, щоб досягти хороших результатів, необхідно думати про сам процес, підбираючи близькі вам теми для вивчення. Тоді вивчення піде набагато швидше, уроки будуть пролітати непомітно, а інформація буде засвоюватися легше. Це буде вже не навчання, а гра, улюблене заняття чи хобі, яке чекає вас після роботи або основного навчання.

Англійська навколо нас

Як же цього домогтися, як перетворити таке складне заняття, як вивчення мови, в веселу гру? Насправді це не так складно. Перше, що потрібно зробити, це максимально прив’язати досліджуваний матеріал до повсякденного життя. Вивчайте все, що вам близько. В першу чергу це слова. Поширеним радою є вивчити назви кожного предмета у вашій квартирі. Звичайно, ви можете зробити це, адже подібна лексика обов’язково вам стане в нагоді при повсякденному спілкуванні з іноземцями, але ось вигадувати цікаві пропозиції, використовуючи ці слова, у вас навряд чи вийде.

Методисти радять при самостійному вивченні знаходити цікаві для вас теми. Якщо вас захоплює музика або ювелірна справа, чи можливо театр – вчіть відповідну лексику. Знання цієї лексики і декількох елементарних граматичних конструкцій дозволить вам спілкуватися з однодумцями в Інтернеті. Як нам відомо, де живе спілкування, там і висока мотивація, і величезний простір для розвитку навичок.
Відчуй себе дитиною

Ще один спосіб вивчати англійську мову весело і цікаво – це підбирати спеціальні ігрові завдання. Існує безліч посібників, в яких зібрані різні англійські головоломки, кросворди, завдання і тести. Це можуть бути книги для дітей, якщо вам цікаво по ним займатися, але пам’ятайте, складність завдань відповідає здібностям малюків. Такі посібники можуть вам швидко набриднути, і доведеться шукати щось більш підходяще вашому рівню.

Вивчаючи англійську мову, ми, як і діти, вчимося говорити чужою мовою, поступово опановуємо знаннями. Спочатку ви будете говорити, як трирічна дитина. Використовувати елементарні конструкції, щоб висловити свою думку. Поступово рівень буде рости, і ви зможете говорити на більш серйозні теми.


Перевір, на що ти здатний

Завжди цікаво перевірити свої знання після старанної роботи. Найкраще це зробити в формі тестів. Такі завдання ви зможете придумати і самостійно. Це можуть бути слова, в які потрібно додавати відсутні літери, пропозиції, слова в яких потрібно розставити в правильному порядку, і тексти з переставленими місцями пропозиціями. Ще один тест, який вам обов’язково сподобається – тест на визначення рівня знань мови. В інтернеті таких тестів багато. Виконуйте ці завдання час від часу і стежте за своїм прогресом. Коли бачиш мету, до неї набагато легше йти Відео-уроки, які зацікавлять кожного

Сьогодні існує можливість не придумувати завдання та ігри самому, а скористатися вже існуючими курсами навчання, спрямованими саме на те, щоб вивчати англійську швидко, цікаво і захоплююче.

Ви знайдете собі уроки на тему ваших хобі. Це може бути спорт, мистецтво, подорожі, наука і техніка, бізнес і фінанси, комп’ютерні технології. Вибирайте те, що вам до душі, і пам’ятайте: якщо б людині не було цікаво, він би нічого не досяг. Тому шукайте інтерес у всьому і досягайте своїх цілей. На кожному етапі вивчення мови ви будете бачити результат, застосовувати англійську на практиці і отримувати від цього задоволення.

Все вищеописане дійсно допоможе вам опанувати англійську мову. Звичайно, самостійні заняття мовою не так легко організувати, потрібно багато часу і терпіння на підбір відповідного матеріалу, відпрацювання тем і т.д.

Спробуйте почати займатися і оціните свої сили, бути може, вам більше підійдуть заняття з викладачем, в групах або індивідуально. В таких умовах вся робота по підбору і коректному поясненню матеріалу лягати на викладача, а ви можете коригувати навчання, пропонуючи цікаві для вас теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *